2018.aastal avas Taani Legoland uue Lego Hous´i

Mida põnevat pakub Lego Maja ja kui kaugel on ta Legolandist, kas seal saab süüa, mis maksab pilet ja kas saab ka mõne soodustuse?

Lego House põnevad leiud:

Kus asub Lego maja? Legolandist  5-minutilise autosõidu kaugusel.

Pilet Lego Majja? Alates 3st eluaastast peab maksma pileti raha, internetis ostes on loomulikult soodsam. Ei tasu muretseda, et 3-aastasel pole seal midagi teha, on! Lego Maja pakub põnevust nii väikesele kui ka suurele, nii legodest ehitajatele, kui ka algajale programmeerijale ja filmitegelasele.

Soodustused?  Legoland pakub majutusepakette  “majutus+ Lego House” ning “majutus+ Legoland”. Põnev on peatuda üheks või kaheks ööks ” Viikingite telgis ” või “Piraadi toas”, kuid arvestades, et Legoland võtab ära terve päeva ja sa jõuad koos perega tuppa alles peale 22.00,  siis  kõrge tasu ei tasu ennast ära, pigem kulutada see raha Lego Housi külastusele. Lego Hous´i poes sai teha kliendikaardi, millega sai lastele ka väikesed  kokkupandavad “lego kalakesed” ja endale kuldse mehikese-võtmehoidja.

Lõuna? Majas on olemas Lego  kohvik, kus saab tellida komplekteerides  erinevatest klotsidest endale  söögimenüü. Lapsed saavad  ka ühe  väikese “koka-mehikese”. Köök on  robotiseeritud- vahvad lego karbid tulevad “köögist” liftiga mööda köisteed letti. Kuigi söök on  eestase jaoks väga kallis, siiski menüü koostamine, söögikarpide ootamine ja kättesaamine

kaalub selle väikese ebamugavuse üle.                                                                       

lego maja

Mis seal kohapeal on?

  • Lego Huse pildid ei suuda seda põnevust  edasi anda. Kui võtta aega, siis saab küllalt ehitada, mängida erinevaid “lego” mänge ehitades näiteks oma kala ja saates ta virtuaalsesse akvaariumi ujuma.
  • Vaadata suuri ja väikeseid ehitisi, mis on tõepoolest ülimalt detailselt läbimõeldud ja põnevalt kokku ehitatud. Tutvuda erinevate lego disaineritega ja lugeda lego raamatuid.

    lego tehas

  • Tutvuda ajaloolise legoga.
  •  Teha oma minifimike.
  • Päästa mammuteid ja inimesi põhjapoolusel.
  • Maja ise on juba põneval ehitatud- keset maja on imeline lego puu ja kas Te teadsite mitu erinevat kombinatsiooni saab ehitada 8st tavalisest lego klotsist? 

    Ning loomulikult ka lego  klotside minitehas, kust sülle kukub 8-klotsiga soe loegokomplekt.

Lühike ülevaade Lego majast: