Ümbritsevast jätkusuutlikust elust ja loodusest inspireeritud huviring, mis võimaldab tunda end ümbritsevat.

Suvi on alanud hoogsalt meie toredate linnalaagritega!

Esimene robootika- elektroonika Astronaudi linnalaager ja on juba läbi. Meil oli 2 ülilahedat gruppi, noored olid vanuses 7 kuni 14!

Lapsed olid super lahedad ja väga- väga huvitatud meisterdamisest, mängimisest, kosmosest, elektroonika kokkupanemisest ja üleüldse kõigest, mida me tegime.  Arendasime lapsi mänguliselt. Isegi õhtul kodus arutati ja tuletati meelde “mis on vooluring?” Lahe,  õpetajad ja lapsed olid õnnelikud ja rahul oma nädalaga. Osad on juba ka järgmistesse laagritesse ennast kirja pannud.

Ärge unustage, et  meie laagrid on UNIKAALSED, 4 aasta jooksul pole olnud ühtegi täpselt samasugust laagrit, alati mõtleme midagi uut  välja. 

2020. aasta suvel saab registreerida kahte laagrisse:  29.juuni- 3. juuli teaduskatsete Väikese teadlase” laagrisse, kus teadust juhendavad Ülle ja Maria, kes on Nutigeenis ka Mustamäe Gümnaasiumis tegutseva samanimelise huviringi õpetajad. Improteatri mänge juhib Karoliina ning tegevusi assisteerivad meie robootikaõpetajad Kaidi, Triin ja Jevgenia. Igas laagris  on 50%  teadust ja 50% aktiivset õues liikumist, kas  matka, orienteerumise, teatejooksu, mängude, tantsu, jalgpalli, ronimise või muu aktiivse tegutsemise näol. Sööme korralikult ning toredasti moosime ka lapsi suppi ja praadi sööma:) saame sellega ka suurepäraselt hakkama! Jäätist, kommi ja porgandid söövad nad aga hea meelega. Arvestame ka kõikide erisoovidega nagu sõprus, laktoositalumatus või tolmuallergia. Laagrid on kakskeelsed, ootame nii eesti kui ka venekeelseid lapsi. 

Selle aasta suvelaagrites  üritame hoida siseruumides distantsi ja suuname lapsi pidevalt käsi pesema. Veepudel on igaühel oma! Kaasa palume võtta ilmastikule vastavad riided, ehk kui on vihmane ilm, siis kilejoped ja kummikud ja kui on palav, siis kindlasti nokamütsid. 

Augusti lõpus, 24.- 27. august saab tulla osalema “Maastiku, Arhitektuuri, Robootika, Kosmose suvekooli” . Viimasel päeval sõidame Tartu Observatooriumi, laheeee! 

LINNALAAGRITE INFO