Huviringide ajad ja kohad

Enamus koolides ja lasteaedades alustame  septembri kolmandast nädalast,  osad lasteaiad oktoobrist.

Mustamäel:

Mustamäe Avatud Noortekeskuses

kolmapäeviti  vanusele 6- 9.a. Kell 18.00- 19. 15. Ehitajate tee 82.

Mustamäe Gümnaasium: 

* 1.klass Teisipäev 11. 50

* 2.klass Teisipäev 10.00

* 3 .- 4.kl Robootika, Esmaspäev kell 13.40 ( Scratch ja robotid)

* 4.- 7  klass Ev3  Mindstorm ring Reede kell 14. 00- 15.30  ( alates oktoobrist üle nädala ehk 2 korda kuus)

* Teadusring “Väikese teadlase kool”    Teisipäev 13. 40

Tallinna Saksa Gümnaasium:

*  1.kl Reede kell 12. 30– koguneme  37 KK fuajees rohelise seina juures ja liigume MANKi ( Ehitajate tee 82), kus toimub tund, tagasi kooli tuleme pikapäeva söögiks 14.30 või 14. 15.  1.st OKTOOBRIST!

* 2.kl Robootika Esmaspäev 15. 30 53-s keskkoolis

* 3. kl Robootika Neljapäev kell 16.15- 17. 30  53-s keskkoolis

* 4.5.kl Elektroonika huviring  Reede kl 16. 00 17.30 (TSG 37s keskkoolis tööõpetuse klassis,  alustame 1. oktoobril, 2 korda kuus)

Tallinna Tehnikagümnaasium:

* 1.-2. klassid  Kolmapäev kell 13. 00   Maastik ja Arhitektuur

*3.-4. klassid Kolmapäev kell  14. 45  Maastik ja Arhitektuur

Sinilill l/a Neljapäev kell 15. 30

Tammetõru l/a Esmaspäev kell 15. 10

Rõõmupesa l/a Kolmapäev  kell 15.10

Lehola l/a Neljapäev kell 15. 15

Sinilind l/a Kolmapäev  kell 16. 30 ( 1. oktoobrist aprilli lõpuni)

Nõmmel:

Nõmme Gümnaasium:

* 1.kl  Neljapäev kell 10. 00- 11.15  ( 3. korruse raamatukogus)

* 2. kl Reede kell 13.00 ( 3. korruse raamatukogus)

* 3. kl Neljapäev kl 14.00- 15. 15 ( 3. korruse raamatukogus)

Nõmme Huvikool Pääskülas Kolmapäev 13.00 ( 1. septembrist  mai lõpuni, Vikerkaare tn)

Nõmmekannike l/a Kolmapäev kell 16. 30

Rännaku l/a täpsustamisel, et N

Kristiine/Tondi:

Lepatriinu l/a K 15.10 ( 5.-6.a.) ja 16.00 ( 6.-7.a.)

 Magdaleena l/a N kell 15.00 ( oktoobrist  aprilli lõpuni)

Kesklinn:

Emili kool    

* Neljapäev kell 13.45 ja 15.00

Jaan Poska l/a Neljapäev  kell 16. 30

Rõõmutarekese l/a Neljapäev kell 16 . 00 ( 5.-6.a.) 17.00 ( koolieelikud)

Põhja- Tallinn:

Heleni kool  Robootika Teisipäev

Heleni lasteaed Teisipäev

Sitsi l/a Neljapäev kell 17.00

Haabersti:

Sinilill l/a Neljapäev  kell 15. 30

Meelespea l/a Reede kell 15.45 ( 5.-6.a.) ja 16. 40 ( 6.7.a.) 1-st OKTOOBRIST!

Lasnamäel:

Liikuri l/a Reede kell 9.00 ( 5.-6.a.)  10.00 ( 6.-7.) Eesti keelekümblusrühm. 1-stOKTOOBRIST!

Koolilapse ankeet: elektroonika, arhitektuuri, robootika või teadusring
Registreeri lasteaia robootika ringi
2019-09-09T19:53:45+03:00

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Värsked postitused