Vali endale sobiv huviring:

Pakume laia valikut tehnoloogilisi, inseneeria, arhitektuuri, robootika ja teaduse õppekavasid lastele vanuses 5 kuni 13:

        • robootika
        • väikese teadlase ring
        • elektroonika
        • maastik ja arhitektuur

Me oleme pühendunud sellele, et meie õpilased saaksid parimat personaalset toetust ning tunneksid end õnnelikena. Meie jaoks on oluline, et lapsed mõtleksid iseseisvalt, põhjendaksid oma arvamust, arutleksid ja küsiksid küsimusi. Meie meeskond on koolitatud töötama noorte ja lastega. Samuti me toetame abituriente ja tudengeid koolitades neid  ja võimaldades neil saada esimese praktilise kogemuse ja hariduse.

Enne registreerimist loe privaatsuspoliitikat ja tutvu kodukorraga

Juba enne avalduse täitmist võib uurida huvikooli privaatsuspoliitikat ja kodukorda. Küsimuste korral palun julgelt pöörduge meie poole, vastame hea meelega kõikidele tekkinud küsimustele. Oleme avatud ning tegutseme laste tuleviku nimel.

PRIVAATSUSPOLIITIKA
KODUKORD JA VASTUVÕTUTINGIMUSED

Täida avaldus-leping (palume tutvuda liitumistingimustega)

Palun täitke kõik nõutud väljad. Nutigeen Huvikoolile on antud HTM poolt õppekava osas tegevusluba, seega huviringi koolituskulu saab tulust maha arvutada. Tegevuslubade ja õppekavadega saab  tutvuda Eesti Hariduse Infosüsteemi kaudu.

Liitumisavaldus vaadatakse üle 10 päeva jooksul. Lepingu täidab lapsevanem ja saadab allakirjutatult  huvikoolile, seejärel  kirjutab alla huvikooli juht.

HUVIRINGI REGISTREERIMISAVALDUS-LEPING

Olete huvikooli vastu võetud

Ootame teid tegutsema.

Tule ja võta ka sõber kaasa!

Nutigeen Huvikoolis  õpib ligikaudu 500 õpilast  nautige Nutigeen huviringe!

Saa Nutigeen huvikooli õpilaseks ja loo oma lapse tulevik ise.

LASTE TAGASISIDE

“Robootika on lahe”


“Kus te Ozaboti ostsite? Emme, ma tahan ka ozobotti”


“Ma tahan ka järgmine aasta robootikas käia”