Virtuaalne võistlus toimub 22. mail 2020 kell 15.00-17.00.

Registreerimine lõpeb 22. mail kell 14.00. Võistluse info edastatakse osalejatele e-posti aadressile.

Turniiri registreerimislink

Võistluse käik:

  1. Avamine kell 15.00. Selleks sisene õigel ajal videokohtumise keskkonda https://meet.google.com/wur-ofkt-bpx . Kogu turniiri jooksul on samas keskkonnas avatud võimalus küsida abi või lisaselgitusi ürituse korraldajatelt nii eesti kui vene keeles.

  2. Ülesanded, keskkonda sisenemise ja tööde esitamise juhend saadetakse e-posti aadressile ja veebilehel https://sites.google.com/tovl.edu.ee/robootika/turniir enne võistluse algust .

  3. Tööd peavad olema esitatud kella 17.00-ks. Tööd võib esitada ühekaupa või kõik korraga aadressile robotovl@tovl.edu.ee

  4. Võistluse kokkuvõte saadetakse ühe ööpäeva jooksul sinu e-posti aadressile ja https://sites.google.com/tovl.edu.ee/robootika/turniir .

  5. Tunnustamine: kõik osalejad saavad e-tänukirja, karikad parimatele kahes kategoorias: 1.-4. klassi õpilased ja 5.-9. klassi õpilased. Hindajatel on õigus välja anda eriauhindu.

  6. Korraldajatel on õigus teha muudatusi reeglites.

Ülesannete link avatakse 22.05 kl 15.00

Keskkonda sisenemine: https://lab.open-roberta.org

Edasi vali EV3 simulatsioonikeskkond.

Ülesande esitamine.

Iga ülesande lahendamise järel lae oma töö alla. Vaata allalaadimise juhendit pildilt.

Allalaetud fail saada aadressile robotovl@tovl.edu.ee

NB! Kui sa ei ole registreeritud kasutaja, siis sinu tööd Open Roberta Lab keskkonnas ei salvestu. Soovi korral loo omale kasutajakonto ning pärast töö valmimist saada see meile, salvesta Save as nupule vajutades.

VÕistluse Teie jaoks korraldavad:  Tallinna Õismäe Vene Lütseum, Digirobo, MTÜ Nutivõlud ja Innokas, Nutigeen